Panorama Pavli Fiyatları 373.000 TL’den Başlıyor, Panorama Pavli Pendik Fiyatları teslim tarihleri ve lokasyon bilgisi bu haberimizde

Altınsoy İnşaat tarafından Pendik’te hayata geçirilen Panorama Pavli evleri 5.000 metrekare arsa üzerinde yükseliyor. Pendik Panorama Pavli konutları toplam 156 daireden meydana geliyor.

Pendik Panorama 2+1 konut seçeneklerinden oluşuyor. Daireler brüt 106 ve 109 metrekare büyüklüğe sahip. Panorama Pavli projesinde daireler banka kredisine uygun durumda.  Panorama Pavli projesi D-100 karayolunun denize en yakın noktasında inşa ediliyor.

Panorama Pavli projesi adını eski adıyla Mavronisi olan ve halk arasında Pavli Adası olarak bilinen Pavli Burnu’ndan alıyor. Projedeki daireler 7. kat itibariyle deniz ve Pavli Adası manzarasını görüyor.

Panorama Pavli projesi metro durağına 500 metre, Pendorya AVM’ye 1 kilometre, Garanti Banaksı Teknoloji Kampüsü’ne 1,1 kilometre, Neomarin AVM’ye 1 kilometre, Green Park Otel’e 1,3 kilometre, Botaş Park’a 1,6 kilometre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na 6 kilometre, Boğaziçi Köprüsü’ne 29 kilometre mesafede yer alıyor.

 

İletişim Bilgileri

Adres: Pendik Doğu Mah. D-100 Yan Yolu, Atlas Sok. Kaynarca-Pendik/İstanbul
Telefon: 444 39 64
Web site: http://www.panoramapavli.com/
E-Mail: info@panoramapavli.com

Reklamlar