Alaçatı Taş Evler projesi toplamda 10 villadan meydana geliyor. Projede tek ve ikiz villalar yer alıyor. Projede 3+1 ve 4+1 villa seçenekleri bulunuyor.

Projede villaların büyüklükleri 124 metrekare ile 187 metrekare arasında değişiyor. Alaçatı Taş Evler projesinde 3+1 villalar 124 metrekare, 4+1 villalar ise 187 metrekare büyüklükte tasarlanıyor.

Alaçatı Taş Evler projesinde 3+1 villalarda 23 metrekare havuz, 25 metrekare teras alanı, 4+1 villalarda ise 40 metrekare havuz ve 38 metrekare teras yer alıyor.

Kuryap İnşaat tarafından inşa edilen Alaçatı Taş Evler projesi İzmir Çeşme Alaçatı’da hayata geçiriliyor.

Alaçatı Taş Evler projesinde villa fiyatları 1.700.000 TL’den başlayıp 2.500.000 TL’ye kadar yükseliyor. Banak kredisi ile villa sahibi olunabilen projede kişiye özel ödeme seçenekleri sunuluyor.

Konut teslimleri hemen yapılan Alaçatı Taş Evler projesinin sosyal olanakları arasında çocuk oyun alanları, güvenlik, otopark, yeşil alan ve yüzme havuzu bulunuyor.

Alaçatı Taş Evler projesi Eski Rum mimarisinde esinlenerek tasarlandı. Proje modern mimarisiyle dikkat çekiyor.

Alaçatı Taş Evler projesi konum itibariyle Çeşme Marina’ya 8 kilometre, İzmir’e 75 kilometre, Adnan Menderes Havalimanı’na 85 kilometre, Alaçatı Port’a ise 2 kilometre uzaklıkta yer alıyor.

Alaçatı Taş Evler projesinde her villanın kendine ait özel otoparkı ve havuzu bulunuyor.

Reklamlar