Toya Gayrimenkul tarafından Basın Ekspres hattında inşa edilen Toya Next projesi,  bulunduğu lokasyon bakımından oldukça iddialı. Markalı konutların üs haline getirdiği Basın Ekspres’in en iddialı konumunda olan proje, fiyatları ve ödeme seçenekleriyle de oldukça rekabetçi.

Ulaşım seçenekleri bakımında da iddiasını bir adım öne çıkaran proje, yakın zamanda metro hattına da kavuşuyor. 3 blok halinde inşa edilen projede 488 adet konut yer alıyor. 19.000 metrekare arsa üzerinde yükselen Toya Next Basın Ekspres projesinin, 93.600 metrekarelik inşaat alanı  bulunuyor. Projenin en büyük özelliklerinden birisi de, sosyal ektivite alanları ve peyzaja ayrılan alan olarak gösteriliyor.

Toya Next konut tipleri arasında 1+0,1+1,2+1,3+1,4+1 seçeneklerine yer verilmiş durumda. Projesinin yoğun talep görmesi satışlara da yansımış, 1 Haziran 2017 itibarıyla yaklaşık %53’lük satış rakamına ulaşılmış.

Toya Next Kampanyalı Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Toya Next kişiye özel bir çok ödeme seçenekleri sunuyor. Satış ofisine gittiğinizde liste fiyatlarının çok altına alabileceğiniz çeşitli ödeme panları sunuluyor.

Toya Next aidatlar konusunda oldukça rahatlatıcı. En yüksek fiyatlı daireler de dahi astronomik aidatla karşılaşmıyorsunuz.  Akıllı ev teknolojisi ile onlarca sosyal imkanın bulunduğu projede aidatlar 220 TL ile 250 TL civarında

[su_document url=”https://www.emlakmanset.com/wp-content/uploads/2017/08/Toya-Next-Fiyat-Listesi.pdf” height=”720″]

 

Toya Next Basın Ekpres’in En İddialı Konumları Arasında

Basın Ekspres Yolu’nun merkezi noktasında geliştirilen Toya Next, TEM Otoyolu’na doğrudan bağlatısı ile dikkat çekiyor, Yavuz Sultan Selim Köprüsü Bağlantı Yolu’na 4 km, D-100 Karayolu’na 5 km, Atatürk Havalimanı’na 7 km mesafede konumlanırken toplu taşıma araçları açısından da yeni açılacak Basın Ekspres Evren Mahallesi Metro İstasyonu’nun hemen yanıbaşında yer alacak.

Projenin konumu Halkalı – Gebze Marmaray Hattı’na 5,5 km ve Bakırköy İDO İskelesi’ne de 12 km uzaklığıyla büyük avantaj sağlıyor.

Sesli komut teknolojisi ile akıllı hayat Toya Next Basın Ekspres’te

Art&Smart ile herşey elinizin altında

Toya’nın Art & Smart konsepti, yaşamdan daha fazlasını alma sanatını, akıllıca tasarım ve son teknoloji ile birleştiriyor. Ev tasarımında her metrekareden maksimum verim almak için geliştirilen Art & Smart akıllı yaşam çözümleri geleceğin dizaynını bugüne taşıyor.

Art & Smart sayesinde ev sakinleri, evin metrekaresini artırmadan, özgürlük ve kullanım alanlarını büyütebiliyorlar.

Amerikan mutfak istenildiğinde görünür oluyor, yatak kolaylıkla duvara saklanırken, yatak odası hareketli paneller sayesinde salonla birleşip geniş ve ferah bir alana dönüşüyor.

Toya, tüm fonksiyonelliği ile ev sahiplerinin ihtiyacına ve zevkine göre şekillenen, gerçekten “smart” yaşam alanları sunuyor.

Bir ev yaşam kalitesini sadece içindeyken yükseltmez.

Art & Smart konseptindeki yüksek teknoloji, evde değilken de uzaktan erişimle suyu ve elektriği kesebilme, motorize elektronik kilit sayesinde kapıyı açıp kapatabilme ve video destekli güvenlik kontrolü imkanlarıyla sahiplerinin huzurunu gözetiyor.

Art & Smart konsepti hayattan zevk almayı bilenlerin beklentilerini aşacak sosyal ve kültürel yaşam alanlarını da beraberinde getiriyor.

Sanatın tüm renklerini takdir edebilmek için müzik odası, resim odası, sinema ve kütüphane alanlarının yanında, en keyifli arkadaş toplantılarına ev sahipliği yapacak davet odaları ve sosyal tesisler, Toya evlerinde yaşamayı daha da ayrıcalıklı kılıyor.

Her projesini bir sanat eseri inceliğinde tasarlayan ve akıllı çözümlerle donatan Toya, Art & Smart konseptli evlerinde, zeka ve zarafeti bir araya getiriyor.

 

Toya Nex Ulaşım Haritası

[su_gmap width=”660″ height=”360″ address=”41.045698, 28.810335″]

 

[iphorm id=”31″ name=”Toya Next Basın Ekspres”]

İletişim Bilgileri

Adres: Basın Ekspres Yolu Evren Mah. Bahar Cad. No:3 Bağcılar/İstanbul
Telefon: 444 86 92
Web site: http://www.toyanext.com/
E-Mail: info@toyayapi.com

Reklamlar