Folkart Yapı tarafından İzmir’in Bornova ilçesinde hayata geçirilen Folkart Time projesinin 2.etabı da satışa çıktı.

 

1+1’den 3+1’e kadar farkı konut seçenekleri yer alan Folkart Time 2 fiyatları 380 bin TL’den başlıyor. Projede yüzde 5 peşinatla konut sahibi olunabiliyor…

Folkart Time 2 Bornova projesi, Folkart Yapı tarafından İzmir Bornova’nın yeni kent merkezi bölgesinde 31 bin 289 metrekarelik arsa alanı üzerinde 8 blok olarak inşa ediliyor. Projede 750 konut ve 17 adet ticari birim bulunuyor.

Folkart Time 2’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri ile ilgili henüz net bir bilgi bulunmuyor.

Folkart Time 2‘nin sosyal donatıları arasında fitness merkezi, kapalı otopark, yeşil doku, spa, havuz, spor alanları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor. Proje; meyve ağaçları, limon, selviler ve fıstık çamlarla süslü doğanın sunduğu pozitif enerjiyi Folkart Time 2 sakinleriyle buluşturacak.

Folkart Time 2 lokasyon olarak Bornova yeni kent merkezi bölgesinde, İzmir Körfezi’nin tam ortasındaki bir noktada, şehrin tüm ilçelerine eşit uzaklıkta olması ile dikkat çekiyor.

Eylül 2018’de konut teslimleri yapılması planlanan Folkart Time 2 projesi Bornova Sanayi metro istasyonuna yakın mesafede konumlanıyor

[pro_ad_display_adzone id=”51487″ align=”right”]

Folkart Yapı iletişim

Folkart Yapı Telefon: 444 22 78
Folkart Yapı Email: info@folkart.com.tr
Folkart Yapı Adres: İzmir/Bornova

Reklamlar