Kartal’ın iddialı projeleri arasında yer alan Kartal Wings’de çatı katları bütünüyle seyir terasları olarak tasarlandı. Kapanmaz deniz manzarasına bakan Kartal Wings’in seyir terasları, Adalar ve Marmara Denizi’ne hakim konumda bulunuyor.

Amad Gayrimenkul ve Umran Yapı ortaklığı ile inşaatı gerçekleştirilen Kartal Wings’in çatı katları, seyir terası olarak dizayn ediliyor. Site sakinlerinin güzel vakit geçirebileceği sosyal ortamlar haline gelen seyir terasları, Kartal Wings‘in konumu dolayısıyla önemli bir özellik olarak fark yaratıyor. Birbirlerini engellemeyecek şekilde üç blok olarak tasarlanan Kartal Wings’in tüm bloklarında seyir terası yer alacak.

Dileyene bahçe keyfi

Aileler için hemen her türlü sosyal donatının düşünüldüğü Kartal Wings‘de bahçe keyfine de önem verildi. 12 dönümlük arazinin 8.500 metrekaresi yeşil alana ayrılıyor. En yükseği 18 kat olarak tasarlanan ve şehir silüetini bozmayan bloklardaki daireler ise geniş ölçeklere sahip bulunuyor. 1+1 daireler 82-143 m2, 2+1 daireler 109-170 m2, 3+1 daireler 158-248 m2, 4+1 daireler 223 m2 ve 5+2 loft daireler 363-397 m2 brüt büyüklüklere sahip.

Proje bünyesinde açık ve kapalı yüzme havuzu, kafeterya, iki sauna, iki Fin hamamı, spor salonu, basketbol ve tenis kortu, açık ve kapalı çocuk parkı, yürüyüş alanları, güvenlik kontrol ve kapalı otopark yer alıyor. Kartal Wings 2019 Haziran ayında tamamlanarak sahiplerine teslim edilecek.

 

Reklamlar