Aqua City Satılık Daire Fiyatları ve ödeme seçenekleri bu haberimizde.  Sinpaş Yapı tarafından Denizli’de hayata geçirilen Aqua City Denizli projesinde teslimler başlamak üzere. Sizde hemen teslim konut fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız, fiyatlar ve ödeme seçeneklerine göz atmanızda fayda var.

Ege bölgesinin en büyük su temalı projesi olarak hayata geçirilen Sinpaş Aqua City Denizli Sunduğu benzersiz sosyal olanakları ve yaşam alanlarıyla sıradışı bir yaşam vadediyor.

Aqua City Denizli  210.721 metrekarelik  arazi üzerinde inşa ediliyor. Toplam 904 adet konutun bulunduğu, Sinpaş Aqua City Konut Tipleri arasında 1+1, 2+1, 3+1, 3,5 +1, 4+1 daire seçenekleri yer alıyor.  Projede Metrekare seçenekleri ise  72 m2 ile 241 m2 arasında değişiyor.

Aqua City Satılık Daire Fiyatları ve ödeme seçenekleri

Teslime hazır olan projede 80 ay 0 faiz fırsatı sunuluyor. Aqua City Denizli Fiyatları 291.200 TL  ile  1.331.200 TL arasında değişiyor.

Maldivler Aqua City‘de

Çam Korusu’nun huzurlu manzarası, su kıyısında yalı yaşamı, Maldivler Bölgesinden getirilen özel kumuyla oluşturulan Denizli’nin ilk kumsalının yanı sıra, yatırım ve yaşam değeriyle de Denizlililere ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını Temmuz ayında aralayacak.

Aqua City’de Denizlilileri plaj hayatı, açık hava sineması gibi eğlenceli aktivitelerle tanıştıracak. Projede yer alan Denizli’nin en büyük spor kompleksi geniş kapsamlı ve profesyonel fitness ve spor tesisi de Aqua City Denizli yaşamının önemli ayrıcalıklarından biri olarak öne çıkıyor.

Yanı başında bulunan oksijen deposu Çam Korusu, Maldivler Bölgesinden getirilen özel kumdan yapılan plajı, su ve yeşilin iç içe geçtiği gölü, palmiyeler ve dört mevsim meyve toplanabilen ağaçları ile projeden ev sahibi olmak isteyenlere bambaşka bir yaşamın kapılarını aralayan Aqua City Denizli, çocuklar için de tam bir oyun cenneti olacak. Kumsalında çocukların oyun oynayabileceği su kaydırakları gibi temalı parkları bulunan Aqua City’de, ahşap oyun grupları da bulunuyor.

Aqua City Teslim tarihi temmuz 2017 olarak belirlenmiş durumda

Sinpaş AquaCity Denizli Tanıtım Ofisi

İzmir Asfaltı Üzeri 5. km Adnan Menderes Bulvarı No: 185 (Eski EGS Park) Denizli

Müşteri Hizmetleri :444 1974
E-Posta : info@sinpas.com.tr

Reklamlar