Bodrum Modern Fiyat Listesi ve ödeme seçenekleri teslim tarihleri  iletişim tarihleri

27 bin metrekare arsa alanı üzerinde yaşama geçirilen Bodrum Modern Residence projesi 3 katlı 17 blok halinde 198 daire ve tek katlı 15 adet müstakil konuttan meydana geliyor.

Bodrum Modern Residence projesinde 82 ile 110 metrekare arasında değişen 1 oda 1 salon ve 2 oda 1 salon daire seçenekleri yer alıyor. Projede banka kredisi ile daire sahibi olunabiliyor.

5 yıldızlı otel konforunda tasalanan Bodrum Modern Residence projesi Havaalanına 10 kilomete, Güvercinlik sahile 2 kilometre, Bodrum merkeze 20 kilometre mesafe konumlanıyor.

Tuzla koyu manzarasına sahip olan Bodrum Modern Residence projesi Havaalanı Bodrum anayolu üzerinde, Türkiye’nin en büyük golf sahalarından biri olan Vita Golf Park ve Muğla’nın en büyük AVM’sine yürüyüş mesafesinde yer alıyor.

Bodrum Modern Fiyat Listesi

Daire Tipi Fiyat Aralığı
1+1 195.000 EURO’den başlayan fiyatlarla
2+1 245.000 EURO’den başlayan fiyatlarla

 

Bodrum Modern Residence projesinde sosyal tesislerin yanı sıra, uçak, otobüs vs bilet araştırması ve rezervasyonu, havaalanında karşılanma ve transfer, bagaj taşıma, araba yıkama, günlük alışveriş, kişisel alışveriş, sabah saatlerinde gazete, ekmek ve süt ihtiyaçlarının karşılanması, residence temizlik, teknik servis, kurutemizleme, kurye hizmetleri, golf oynama ve ögrenme organizasyonu ve rezervasyonu, restoran-gece kulübü-gezi ve tur önerileri ve rezervasyonu, konser biletleri, 24 saat istek ve bilgi hattı gibi imkanlar bulunuyor.

Bodrum Modern İletişim Bilgileri

Adres: Boğaziçi Köyü, Tuzla Ovası Mevki Bodrum/Muğla
Telefon: 444 25 94
Web site: http://bodrum-modern.com/
E-Mail: info@bodrum-modern.com

Reklamlar