Ege YapıKordon İstanbul’da Ömre Bedel Bir Yaşam Sizi Bekliyor. Kısa süre önce satışa sunulan proje İstanbul’un en gözde ilçeleri arasında olması kesinleşen Kağıthane’de hayata geçiriliyor.

İş ve Yaşam merkezlerinin yanı başında hayata geçirilen, Kordon İstanbul Ege Yapı tarafından hayata geçiriliyor.

Kordon İstanbul Projesinde Neler Olacak?

Kordon İstanbul projesi, Ege Yapı tarafından İstanbul Kağıthane’de 10 bin metrekarelik arsa alanı üzerinde 9 blok olarak hayata geçiriliyor.  Kordon İstanbul’da 559 adet konut ve 55 adet mağaza bulunuyor.

Kordon İstanbul’da 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 41 metrekare ile 226 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Projenin Reklam Filmi İçin Tıklayın

Kordon İstanbul fiyatları 295.000 TL’den başlıyor. Projede konutlar, sınırlı sürede lansmana özel yüzde 10 + yüzde 8 indirimle satışa sunuluyor.

Kordon İstanbul projesindeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.

Kordon İstanbul‘nin sosyal donatıları arasında otopark, çocuk oyun alanları, basketbol futbol ve voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odası gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Kordon İstanbul lokasyon olarak Maslak, Levent, Beşiktaş, Taksim ve Mecidiyeköy gibi merkezlere yakınlığı ve E-5, TEM gibi ana arterlere kolay ulaşım imkanı ile Axis AVM ve Adil Işık Fabrikası’na komşu olması ile dikkat çekiyor.

Kordon İstanbul teslim tarihi Kasım 2019 olarak planlanıyor.

Kordon İstanbul Adres ve Telefon

http://www.kordonistanbul.com

Adres: Cendere Caddesi No:41 Kağıthane/İstanbul

Telefon 0850 222 53 43

 

Reklamlar