So Çayyolu fiyatları ve ödeme seçenekleri bu haberimizde. .

So Çayyolu projesi, SO Yapı tarafından Ankara Çankaya Çayyolu Mahallesi’nde tek blok olarak hayata geçiriliyor.

Projede 200 adet daire ve dükkanlar yer alıyor. Sadece 2+1 normal ve dubleks daire tiplerinden oluşan So Çayyolu‘nda dairelerin metrekare alanları 104 m2 ile 122 m2 arasında değişiklik gösteriyor.

So Çayyolu Fiyatları 485.000 TL’den başlıyor.

So Çayyolu‘nın sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, fitnes center, spor salonu, sinema, oyun salonu, eğlence merkezi, kreş, sauna, hamam, sosyal tesis alanı, çocuk oyun alanı, çocuk parkı, kreş, yeşil alan, özel peyzaj düzenlemesi, yürüyüş alanı

So Çayyolu‘nun teslim tarihi, Aralık 2018 olarak planlanıyor.

SO Çayyolu’nda yaşam çok daha pratik…

Konseptin hemen girişinde yer alacak dükkanlar ve ticari alanlarla hayat artık daha kolay. Günlük veya acil ihtiyaçlarınıza hemen ulaşabilme kolaylığı ve cafe-lezzet noktalarında kaliteli zaman geçirme konforu, So Çayyolu’nda sizi bekliyor.

Ofiste yaşam çok daha pratik

So Çayyolu’nda mağazalar için ayrı, konut sakinleri için ayrı girişler bulunuyor. Yaşamın her anı “özel olmak” kavramı üzerinden kurgulanıyor.

Dükkanlar hayatınızın standardı olacak.

Konseptin hemen girişinde yer alacak mağazalar ve ticari alanlarla hayat artık daha kolay. Günlük veya acil ihtiyaçlarınıza hemen ulaşabilme kolaylığı ve kafe lezzet noktalarında kaliteli zaman geçirme konforu, SO Çayyolu’nda sizi bekliyor.

SO Çayyolu İletişim Bilgileri

Adres: Çayyolu Mah. 2677. Cadde Çayyolu/Ankara
Telefon: 0312 223 76 76
Web site: http://www.socayyolu.com
E-Mail: info@socayyolu.com

Reklamlar