Strada Bahçeşehir projesi, Akzirve Gayrimekul tarafından İstanbul Bahçeşehir’de 105 dönümlük arsa üzerinde 350 bin metrekarelik inşaat alanında hayata geçiriliyor.

Strada Bahçeşehir, 2.500 adet konut ve 100 adedin üzerinde ticari üniteler yer alıyor.

Akzirve Gayrimekul firması ise Sudi Arabistan kökenli ve 1990’lı yıllardan bu yana ülkemizde faaliyet gösteren ve Türk ortağı bulunmayan tamamen yabancı sermayeli bir firma olarak dikkat çekiyor.

Strada Bahçeşehir’de 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 4+1 dubleks tipinde daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 60 metrekare ile 243 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Strada Bahçeşehir fiyatları 293.000 TL’den başlıyor. Projede yüzde 1 peşinat ile konut sahibi olma imkanının yanı sıra peşin ödemelerde yüzde 10 indirim avantajı bulunuyor. Ayrıca konut alıcılarına firma bünyesinde 40 ay varan vade gibi ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor.

Strada Bahçeşehir projesindeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.

Akzirve Gayrimekul, proje tamamlandığında yüzde 40 ile 45 oranında bir prim yapacağı öngörüsünde bulunuyor. Firma ayrıca yabancı konut müşterisinin bölgedeki projelerde yüzde 10 ile 15 arasında bir oranda olduğunu ve Strada Bahçeşehir projesinde de yaklaşık bu oranda olacağını belirterek, yabancılara yönelik özel bir satış çalışmalarının olmayacağını belirtiyor.

Strada Bahçeşehir‘nin sosyal donatıları arasında açık otopark, kapalı otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, kafe, restoran, mağaza, market, açık hava oyun alanları, geniş parklar, zengin sosyal olanaklar, yeşil alan, yürüyüş alanları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Strada Bahçeşehir lokasyon olarak 3. havalimanı bağlantı yollarına, Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne yakınlığı ve 2019 yılında hizmete girmesi planlanan Mahmutbey – Bahçeşehir metro hattına yürüme mesafesinde olması ile dikkat çekiyor.

Strada Bahçeşehir ilk etabın teslim tarihi Ocak 2018 olarak planlanıyor. 3 etap olarak inşa edilecek olan projenin etapları ise şu tarihlerde teslim edilecek:

1. Etap Aralık 2018

2. Etap Aralık 2019

3. Etap Aralık 2020

 

 

İletişim Bilgileri

Adres: Hadımköy-Altınşehir Yolu üzeri Bahçeşehir/İstanbul
Telefon: 444 33 58
Web site: http://www.stradabahcesehir.com/tr/
E-Mail: akzirve@akzirve.com

Reklamlar