3. İstanbul Kampanyası konut alıcıları tarafından büyük talep görmeye devam ediyor.

Üçüncü İstanbul’da, 2.310 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı..

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı işbirliğiyle oluşan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen “Başakşehir’in En Büyük Projesi” 3. İSTANBUL, düzenlediği kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme koşulları sunmaya devam ediyor.

3. İSTANBUL, konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor. 60 aya kadar vade farksız satışların devam ettiği Başakşehir’in en büyük projesi 3. İSTANBUL’da konutlar, 31 Mayıs’a kadar aylık 2.310 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak.

HEM YATIRIMLIK HEM OTURUMLUK

Üçüncü İstanbul’un ön talep toplama döneminden itibaren yoğun ilgi gördüğünü ve inşaatın hızla devam ettiğini söyleyen Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, hazırladıkları kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere Başakşehir bölgesinin en gözde projesinde avantajlı ödeme koşulları ile kaçırılmayacak bir fırsat sunduklarının altını çizdi.

Ömer Saylık “Gerek oturum, gerek yatırım amaçlı olsun, konut satın alırken herkes en üstün niteliklere, uygun fiyatlarla ulaşmayı hedefliyor. Biz de büyük bir özenle hazırladığımız projemiz için düzenlediğimiz kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki kampanyalar ile bu imkanı sunuyoruz” dedi.

Üçüncü İstanbul İletişim

https://www.ucuncuistanbul.com/

info@ucuncuistanbul.com

Hürriyet Bulvarı Oyak Kent Yanı Başakşehir Mahallesi
0850 285 79 00

Reklamlar