Raffles Residences ultra lüks odalar için kiralama zamanı. İstanbul’un en merkezi lokasyonu olan Zincirlikuyu’nun tam kalbinde hayat bulan projenin Raffles Residences katlarında lüks, ihtişam ve İstanbul’un 360 derece enfes manzarasını yaşamak isteyenler için, günlük haftalık, aylık, yıllık şeklinde kiralamalar başladı.

Raffles İstanbul Residences ‘da herşey bir tık elinizin altında. Şehrin merkezinde isterseniz boğaz manzarasınında kahvaltınızı yaparken, en ünlü markaların bulunduğu avm bölümüne dairenizden size özel asansörlerle  yorulmadan inerek dolaşın.

Üstdüzey konaklama imkanı sunulan projede, aklınıza gelip, gelemeyecek herşey düşünülmüş. 7 Yııldızlı otel konseptindeki residense katlarınızda mükemmel ötesi manzarının tadını çıkarabileceksiniz.

Gelelim bu ihtişamlı yaşamın fiyatları ve kampanyalarına.

Raffles İstanbul Residences Oda fiyatları

Bu fiyatlar 30 günlük konaklama fiyatları olarak belirtiliyor. Yüzde 8 KDV + Kahvaltı hariç fiyatları. Ayrıca 30 günlük konaklama  1 yıllık süre içine de yayılabiliyor. Yapacağınız kontratta buna göre düzenleniyor.

Executive  Studio Daireler : 7000 Euro

Skyline Residence  1 Yatak Odalı : 13.000 Euro

Vista Residence  1 Yatak Odalı : 15.000 Euro

Horizon Residence 1 Yatak Odalı : 18.000 Euro

Bosphorus Residence  2 Yatak Odalı: Fiyat almanız gerekecek

 

Raffles İstanbul Residences Yıllık Kontratlı Fiyatlar ( Sürekli Konaklamalar ( 6 ay ve Üzeri )

Executive  Studio Daireler : 6000 Euro

Skyline Residence  1 Yatak Odalı : 8.000 Euro

Vista Residence  1 Yatak Odalı : 9.000 Euro

Horizon Residence 1 Yatak Odalı : 10.500 Euro

Bosphorus Residence  2 Yatak Odalı: 16.500 Euro

SANAL TUR İLE İHTİŞAMI YAKINDAN YAŞAYIN

Sanal Tur İçin Tıklayın

 

Raffles Residence Detaylı Bilgiler

Otel bünyesinde hizmete giren ve 66 suitten oluşan Raffles Residence, ‘duygusal lüks’ kavramını bir adım öteye taşıyarak, 5 yıldızlı otel konforunu ev rahatlığıyla sunuyor. İstanbul’un kalbinde ev hissini yaşatan ve butler (kahya) hizmeti veren Raffles Residence, ilk lüks rezidans olarak konaklamayı Raffles ruhuyla deneyimletiyor.

[su_custom_gallery source=”media: 47012″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”530″ title=”never”]

İstanbul içindeki merkezi lokasyonu, moda, iyi yemek ve sanatın birleştiği Zorlu Center‘ın ortasında yer alan Raffles İstanbul, farklı medeniyetleri bir araya getiren usta mimarisi, göz kamaştıran iç mekanları, ilham kaynağı yeme-içme mekanları ile duygusal lüksün en heyecan verici birleşimini yansıtıyor.

[su_custom_gallery source=”media: 47013″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”530″ title=”never”]

Şehrin üstünde çarpıcı bir manzaraya sahip olan otel ve rezidanslar, misafirlerine şimdi çok farklı bir hizmet sunmaya başlıyor. Raffles’ın tüm hizmet ve olanaklarına sahip olan Raffles Residences’lar, mayıs ayı itibariyle geniş ve lüks rezidanslarını kullanıma sunuyor. İçerisinde mutfağı, elektrikli ev aletleri, çamaşır odası ve çift banyosu olan 66 yeni rezidans, tek ve iki oda seçenekleri ile yerli ve yabancı konuklarını konaklama ihtiyaçlarına göre günlük, aylık veya yıllık olarak ağırlıyor.

[su_custom_gallery source=”media: 47011″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”530″ title=”never”]

İstanbul’un Kalbinde, Ev Hissi Yaşatan ve Butler’ı Olan Tek Rezidans

Uzun süreli iş seyahatleri sebebiyle İstanbul’da ikamet eden profesyoneller, diplomatik çevreler, İstanbul’da yaşayan ve rezidans rahatlığını yaşamak isteyenleri ve ev konforunda uzun tatil yapmak isteyen turistleri hedef kitlesi olarak gören Raffles Residences’ta 100-200 metrekare arasında değişen büyüklükleriyle 5 farklı rezidans tipi bulunuyor. Otelin tüm ayrıcalıklarını misafirlerine sunuyor. Rezidans sakinleri kendileri için tasarlanmış ayrı bir girişi kullanabiliyor ve kalış süreleri boyunca en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, sofistike Raffles hizmetlerinden faydalanabiliyor. Tüm konuklar için sunulan ayrıcalıklı hizmetler arasında Raffles‘ın meşhur 24 saat butler hizmeti, sadece rezidans misafirlerine özel Raffles Residences Lounge ve 3000 m2’lik Raffles Spa‘ya giriş imkanı; vale park hizmeti, yiyecek alışverişi ve bebek bakımı gibi benzersiz hizmetler ve 30 günden fazla kalan misafirler için otelin restoranlarında yüzde 25’e varan indirimler yer alıyor

[su_custom_gallery source=”media: 47009″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”530″ title=”never”]

Bir Araya Getirmek Raffles İçin Bir Gelenek

Raffles Residences’ın misafirlerini ağırlamaya başladığını ve çok kısa sürede uzun konaklamalara gösterilen ilgiden memnun olduklarını söyleyen Raffles İstanbul Genel Müdürü Christian Hirt, “İstanbul’da 5 yıldızlı otel konforunu taşıyan ilk rezidansları misafirlerimizle buluşturmaktan ötürü çok mutluyuz. Raffles İstanbul‘da inanılmaz tutkulu bir ekibimiz var. Konuklarımıza Raffles‘a yakışır, kişisel ve isteğe göre uyarlanmış hizmetler sunan ekibimiz her zaman düşünceli, etkileyici, saygılı ve samimi bir yaklaşım sergiliyor. Ve Raffles İstanbul‘un temel özelliklerinden biri kıtaların bu muhteşem şehirde yolu İstanbul’dan geçen insanları bir araya getirme geleneği” diyor.

[su_custom_gallery source=”media: 47010″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”530″ title=”never”]

Evden uzakta gerçek bir ev deneyimi sunan her rezidans özenli mimarisi, Gaggenau marka mutfakları, el örgüsü halıları, mermer ve şık banyoları, şehir manzarası ve sosyalleşme alanlarıyla eksiksiz bir bütünün parçalarını oluşturuyor. Günlük, aylık veya uzun dönem farklı fiyatlandırma alternatifleri ile konaklama yapmanın mümkün olduğu Raffles Residence Suite‘in fiyatları aylık 4 bin 500 Euro’dan başlıyor.

Residence Club

Günlük, aylık ve yıllık konaklamalarının dışında yıl içinde Raffles Recidences misafirlerinin istedikleri zaman kullanabilecekleri 30 günlük bir konaklama modeli de mevcut. Misafir yılın istediği zaman diliminde bu 30 gününü, kontratta belirtilen şart ve koşullara bağlı olarak kullanabiliyor.

www.raffles.com/istanbul