Maksem Grup – Oğuzkağan ortaklığında hayata geçirilen Bulvar Atakent projesinde lansman öncesi ön satışlar başladı.

Atakent’in son parselinde inşa edilen projede dairelerin metrekaresi 4.700 TL’den başlarken, projenin aile öncelikli konsepti Bulvar Atakent’e ilgiyi artırıyor.

Avrupa Yakası’nın en prestijli yaşam merkezlerinden Atakent’in son parseli üzerine inşa edilen Bulvar Atakent’te ön satışlar başladı. Benzersiz konumuyla yüksek yatırım potansiyeline sahip projede ön satış dönemine özel ayrıcalıklar sunuluyor.

Huzurlu ve dingin hayatı tercih eden aileler için  geliştirilen projede, 2+1 dairelerin metrekaresi 4.700 TL’den başlayan fiyatlarla alıcılara sunuluyor.

AYDOĞAN;  “TAM ANLAMIYLA BİR AİLE PROJESİ İNŞA EDİYORUZ”

Bulvar Atakent’in bölgenin son konut projesi olduğunu belirten Maksem Grup Yönetim Kurulu Üyesi Bilal Aydoğan; ‘’ Bulvar markamızın yeni halkasını İstanbul’un en hızlı değerlenen prestijli bölgesi Atakent’te hayata geçiriyoruz. Projemizde lokasyon avantajı ile birlikte birçok ayrıcalığı bir arada sunuyoruz.

Eğitim ve sağlık kurumları ile çevrili bir bölgede yer alan Bulvar Atakent projemiz ailelerin tüm ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde projelendirildi. En küçük dairelerin 2+1’den başladığı Bulvar Atakent tam anlamıyla bir aile projesi. Ön talep döneminde projemize olan ilgiden çok memnun kaldık. Şu an projemizde lansman öncesi ön satış dönemini başlattık. Bu döneme özel dairelerimizin metrekaresini 4.700 TL’den başlayan fiyatlarla konut alıcılarına sunuyoruz.’’ dedi.

60 AY VADE FARKSIZ ÖDEME KOLAYLIĞI SAĞLANIYOR

Bölgeye ve projenin donatılarına kıyasla ekonomik oranlarda tutulan fiyatlar, yatırımcıların Bulvar Atakent’e olan ilgisini artırıyor.

Konut alıcılarına lansman öncesi avantajlı fiyatlar sunan Ortak Girişim, aile odaklı projesinde en küçük dairelerin metrekaresini 4.700 TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcılarına sunuyor.

Modern ve konforlu bir yaşam vadeden projede cazip fiyatlarla daire sahibi olunurken, anlaşmalı bankalar aracılığıyla 60 ay vade farksız ödeme kolaylığı da sağlanıyor.

AİLELER İÇİN GELİŞTİRİLDİ

5 blokta toplam 391 konut ve 26 ticari ünitenin yer aldığı Bulvar Atakent; kent yaşamının yoğunluğundan uzak, sakin ve dingin bir yaşam projesi olarak geliştirildi.

Projede; büyüklükleri 110 ile 184 metrekare arasında değişen 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan konut tipleri yer alıyor.

Bölgenin tüm ihtiyaçlarına yanıt verecek şekilde tasarlanan ticari ünitelerin girişi de site içi güvenliği sağlamak adına bağımsız şekilde konumlandırılıyor.

1+0 ve 1+1 daire seçeneklerinin bulunmadığı ve aile öncelikli yaşam anlayışının öne çıktığı Bulvar Atakent’te çocuklu ailelerin ihtiyaçlarına cevap verecek kreş de yer alıyor.

Araç girişine kapalı peyzaj alanlarının yanı sıra Bulvar Atakent meydanında 16 bin metrekarelik yeşil alan planlanıyor. 7/24 güvenlik hizmetinin sunulduğu projede ayrıca; kapalı yüzme havuzu, fitness salonu, sauna, kapalı otopark gibi zengin sosyal yaşam alanları yer alacak.

ATAKENT’İN EN ULAŞILABİLİR PROJESİ

Ulaşım ağlarıyla çevrelenmiş bir noktada konumlanan Bulvar Atakent, lokasyonunun en ulaşılabilir projesi olarak dikkat çekiyor.

Basın Ekspres’in yanı başında TEM Otoyolu’na birkaç dakika uzaklıkta bulunan proje, Atatürk Havalimanı’na ise 10 dakikalık mesafede yer alıyor.

Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve 3. Havalimanı’na ulaşımı kolaylaştıran bir noktada konumlanan Bulvar Atakent; yakınında bulunan Metro ve bağlantılı Havaray ile İstanbul’un her noktasına hızlı ulaşım avantajı sağlayacak.

Lüks ve konforlu bir yaşam vadeden projenin 2018’de teslim edilmesi planlanıyor.

Reklamlar