BAŞAKŞEHİR’İN EN BÜYÜK PROJESİNDE 60 AYA KADAR VADE FARKSIZ KONUT SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

3. İSTANBUL’da, 2.310 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı

Lansmana çıktığı günden bu yana yoğun ilgi gören 3. İSTANBUL, konut sahibi olmak isteyenlere kaçırılmayacak bir fırsat daha sunuyor. 60 aya kadar vade farksız satışların devam ettiği Başakşehir’in en büyük projesi 3. İSTANBUL’da konutlar, 31 Mayıs’a kadar aylık 2.310 TL’den başlayan taksitlerle satışa sunulacak.

Başakşehir Belediyesi güvencesiyle Al Zamil, Seha Yapı, Adese, Fuzul Yapı işbirliğiyle oluşan ASAF İş Ortaklığı tarafından hayata geçirilen “Başakşehir’in En Büyük Projesi” 3. İSTANBUL, düzenlediği kampanya ile konut sahibi olmak isteyenlere avantajlı ödeme koşulları sunmaya devam ediyor.

Mart ayında başlayıp gördüğü yoğun ilgi ile Nisan ayına uzatılan 60 aya kadar vade farksız konut satışlarına devam etme kararı alan 3. İSTANBUL projesi, Mayıs ayında düzenlediği yeni kampanyası ile 2.310 TL’den başlayan taksitlerle ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

Ayrıcalıklı yaşam ve yatırıma ulaşmak artık daha da kolay

  1. İSTANBUL’un ön talep toplama döneminden itibaren yoğun ilgi gördüğünü ve inşaatın hızla devam ettiğini söyleyen Seha Yapı Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Saylık, hazırladıkları kampanya ile ev sahibi olmak isteyenlere Başakşehir bölgesinin en gözde projesinde avantajlı ödeme koşulları ile kaçırılmayacak bir fırsat sunduklarının altını çizdi. Ömer Saylık “Gerek oturum, gerek yatırım amaçlı olsun, konut satın alırken herkes en üstün niteliklere, uygun fiyatlarla ulaşmayı hedefliyor. Biz de büyük bir özenle hazırladığımız projemiz için düzenlediğimiz kaçırılmayacak fırsat niteliğindeki kampanyalar ile bu imkanı sunuyoruz” dedi.

Başakşehir’in en büyük projesi: 3. İSTANBUL

Ulaşım ve yaşam açısından seçkin bir konuma sahip 3. İSTANBUL’da toplamda 116.000 metrekareye yaklaşan proje arazisinin 85.000 metrekaresi, yeşil alanlar, yürüme yolları, spor alanları gibi sosyal donatılara ayrıldı. 3. İSTANBUL’da, büyüklükleri toplamda 3.750 metrekareye ulaşan 3 ayrı sosyal tesis de yer alıyor. İki farklı mimari ile daha zengin çözümlerin sağlandığı 3. İSTANBUL, konut etaplarının yanı sıra rezidans, home ofice, çarşı ve cadde dükkanları ile de bölgesinin yeni yaşam merkezini oluşturacak. 3. İSTANBUL’da 5+1’e kadar ulaşan farklı büyüklüklerde 1.500 konut yer alıyor. Projede ayrıca 107 adet cadde mağazası ve 102 adet de çarşı dükkanı bulunuyor.

Moda ve Göksu blokları ile ideal yaşamlar

  1. İSTANBUL’un satışa sunulan 1. Etap, iki farklı tipte toplam dört bloktan oluşuyor. Blokların bir daire oluşturacak şekilde sıralandığı 1. Etap’ın iç kısmındaki yeşil alan, aynı zamanda sosyal ve sportif alanlara da sahip olacak. Blokların bu ortak alanı perdelemesi, evdeki mahremiyet duygusunu açık alana da taşıyacak. Kapalı bir sosyal tesis de bulunuyor. İlk etapta üç adet bulunan Moda Blokları, 2+1 ve 3+1 daireler ile özellikle çocuksuz yeni evliler ve küçük aileler için ideal seçenekler sunuyor. 4+1 dairelerle geniş aileler için birebir çözümler üreten Göksu Blokları’ndan ise ilk etapta bir adet bulunuyor.
Reklamlar