İstova Kağıthane projesi, Yamaç Yapı tarafından İstanbul Kağıthane Hamidiye Mahallesi’nde 4 blok olarak inşaa ediliyor

Projede 400 adet konut ve ticari birimler yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve 5+1  daire tiplerinden oluşan İstova Kağıthane projesinde dairelerin metrekare alanları 50 m2 ile 90 m2 arasında değişiklik gösteriyor

80 bin metrekare alan üzerinde inşa edilen İstova, 15’er katlı 4  blok şeklinde yükseliyor. 500 konut, 100 ticari ünite ve bir alışveriş merkezinden meydana gelen projede 1+1’den 5+1’e kadar geniş daire seçenekleri yer alıyor.

İstova Kağıthane projesinde, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, açık otopark, kapalı otopark, kapalı yüzme havuzu, çocuk havuzu, fitness center, çok amaçlı sosyal tesis alanı, sauna, çocuk oyun alanları, yürüyüş alanları ve özel peyzaj düzenlemesi gibi sosyal donatı alanları yer alıyor.

İstova Kağıthane projesinde daire fiyatları, 440.000 TL’den başlangıç gösteriyor.

İstova’da ön talep süreci başladı

Yamaç Yapı imzasıyla İstanbul Avrupa Yakası’nın en hızlı gelişen ve yüksek yatırım değeri taşıyan bölgelerinden Kağıthane’de hayata geçirilen İstova projesinde ön talep toplanmaya başladı. 600 bağımsız birimden oluşan İstova’da 1+1’den 5+1’e kadar daire seçenekleri mevcut.

Birçok önemli hastane, alışveriş merkezi ve üniversitelere yakınlığıyla da dikkat çeken İstova, Levent ve Beşiktaş’a 5 dakika, Sarıyer’e 10 dakika, 3. Havalimanı’na 20 dakika mesafede konumlanıyor.

8 bin metrekare alan üzerinde geniş sosyal donatılara sahip projede spor salonu, fitness, olimpik yüzme havuzu, kapalı otopark , hamam, sauna, bilardo, çocuk oyun alanı, çok amaçlı toplantı salonu bulunuyor.

İstova Kağıthane İletişim

http://www.yamacyapi.com/

(0212) 294 71 47

Reklamlar