Huzurlu İnşaat, İstanbul’un en değerli lokasyonlarındaki iki yeni projesi için lansman hazırlıklarına başladı. Bostancı projesinde lansman öncesi avantajlı fiyatlarla satışlar devam ederken, yıkım çalışmalarının başladığı Güneşli projesinde ise ön talep toplanıyor.

İnşaat sektöründeki faaliyetlerine 2009 yılında start veren Huzurlu İnşaat, İki yeni projesi için lansman çalışmalara başlarken ayrıcalıklı projeleriyle konut alıcılarına prestijli bir yaşam vadediyor.

GÜNEŞLİ’NİN DÖNÜŞÜMDE ÖNCÜ OLUYOR

 

Markalı konut sektöründe özel bir yer edinen Huzurlu İnşaat’ın Marmara Bölgesi’ndeki ikinci projesi Güneşli’de yükseliyor. İstanbul’un en hızlı gelişen ve dönüşen bölgesinde, Basın Ekspres yoluna yakın mesafede konumlanan Huzurlu Marmara Güneşli, kentsel dönüşüm projesi kapsamında hayata geçiyor.

Bugüne dek hayata geçirdiği tüm projelerinde yüksek prim oranları ve kalitesiyle konut alıcılarına avantajlı bir yatırım fırsatı sunan Huzurlu İnşaat, Güneşli projesinin yüzde 85’ini peyzaj ve sosyal yaşam alanlarına ayırıyor.

Yeşille iç içe bir yaşam alanı sunan projede tamamı geniş kullanım alanları sağlayan 2+1 ve 3+1 tiplerinde ferah daire seçenekleri yer alıyor. 289 adet daire ve 1.800 metrekareden oluşan 12 ticari alanın yer aldığı projede 2+1 daireler 118 metrekareden başlarken, 3+1 daireler ise 135 metrekareden başlıyor.

AYRICALIKLARLA DOLU BİR KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJESİ

56 bin metrekarelik inşaat alanı üzerine konumlan projede; kameralı güvenlik, spor salonu, sauna, yeşil alan, yürüyüş parkurları, 340 araçlık kapalı otopark ve 200 metrekare büyüklüğünde yarı olimpik kapalı havuz yer alıyor.

Yanı başında bulunan Metro ve otobüs durakları ile her yere ulaşım kolaylığı sağlayan proje, TEM ve E-5 yollarının tam ortasında, Basın Ekspres yoluna 5 dakika, Atatürk Havalimanı’na ise 15 dakikalık mesafede konumlanıyor.

MAVİNİN HUZURU BOSTANCI’DA HAYATA GEÇİYOR

Şehrin merkezi Bostancı’da hayata geçirdiği projesiyle konut alıcılarına adalar ve deniz manzaralı bir yaşam sunan Huzurlu İnşaat, kentsel dönüşüm projesi kapsamında tasarladığı Bostancı projesinde şehir içinde huzurlu bir yaşam vadediyor.

İstanbul’un nitelikli konut bölgesi Bostancı’da hayata geçen Huzurlu Marmara Bostancı, gözde yatırım aracı olarak konut alıcıları tarafından büyük ilgi görüyor. Yaşam standartları yüksek bir proje olarak hayata geçirilen Huzurlu Marmara Bostancı, geniş ve konforlu detaylarla sahip daire seçenekleri ile de öne çıkıyor.

Birbirinden konforlu yaşam alternatiflerine sahip 2+1, 3+1 ve 5+1 daire seçeneklerinin bulunduğu projede ayrıca geniş ailelere hitap eden çatı dubleksi de yer alıyor.

Bölgenin en çok talep gören konut projeleri arasında yer alan Huzurlu Marmara Bostancı’da 47 adet daire ile 1 adet ticari alan yer alıyor. Mahalle kültürünü yaşatacak konseptte projelendirilen Huzurlu Marmara Bostancı’da daireler 149 metrekare ile 178 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

BAĞDAT CADDESİ’NE 250 METRE UZAKLIKTA

Bostancı iskelesine yürüme mesafesinde olan Huzurlu Marmara Bostancı; E-5’e 500 m, İDO iskelesine 250 m, yüksek hızlı trene 150 m, Kadıköy-Pendik Metrosuna 500 m, yapımı süren Bostancı-Sabiha Gökçen-Çekmeköy Metrosuna 100 m,  minibüs yoluna ise sadece 50 metre mesafede konumlanıyor.

[su_custom_gallery source=”media: 46455″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

Sabiha Gökçen Havalimanına 20 dakikalık mesafede bulunan proje, Bostancı Çarşısı’na 150 m, Bağdat Caddesine ise 250 metrelik mesafede konumlanıyor.

 

Reklamlar