Yeni İstanbul Evleri güncel fiyat ve ödeme seçeneklerni bu haberimizde bulabilirsiniz.

Yeni İstanbul Evleri projesi, Benna İnşaat tarafından İstanbul Başakşehir Hadımköy/Akpınar’da hayata geçiriliyor.  Her katında 3 daire bulunan Yeni İstanbul Evleri, 4 bloktan oluşuyor. Projede 162 adet konut bulunuyor.

Yeni İstanbul Evleri’nde 3+1 ve 5+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 143 metrekare ile 432 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Yeni İstanbul Evleri fiyatları 350.000 TL’den başlıyor. Projede konut alıcılarına firma bünyesinde 40 ay vade farksız taksit gibi ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor

Yeni İstanbul Evleri’ndeki en günce fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “projeye soru sor” kısmını kullanabilirsiniz.

Yeni İstanbul Evleri‘nin sosyal donatıları arasında her daireye kapalı otopark, hamam, misafir otoparkı bulunuyor. Projede ayrıca çocuk oyun alanları, basketbol futbol ve voleybol sahası, kapalı yüzme havuzu, fitness, sauna ve buhar odası gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Yeni İstanbul Evleri lokasyon olarak 3. Havalimanı’na 10 km ve 3. Köprü bağlantı yoluna 1,5 km mesafede konumlanıyor. Proje Kanal İstanbul manzaralı, kültür merkezi ve şehir yönetimine yakın, TOKİ ve KİPTAŞ konutlarına komşu olması ile dikkat çekiyor.

Yeni İstanbul Evleri teslim tarihi Ocak 2018 olarak planlanıyor.

Yeni İstanbul Evleri İletişim Bilgileri

Adres:Akpınar Köyü Hadımköy-Arnavutköy/İstanbul
Telefon:0212 488 56 66
Web:http://www.yeniistanbulevleri.com/
E-Mail: info@bennagrup.com.tr

Reklamlar