İnci Yaka Ankara projesi, Ender İnşaat ve Kıbrıs İnşaat İş Ortaklığı tarafından Ankara Mamak’ta 100 milyon TL yatırım bedeli ile hayata geçiriliyor.

İnci Yaka Ankara, 5 bloktan oluşuyor. Projede 276 adet konut ve 23 adet ticari ünite bulunuyor.

İnci Yaka Ankara’da 3+1 ve 4+1 tipindeki daireler bulunurken, dairelerin büyüklükleri 163 metrekare ile 180 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

İnci Yaka Ankara daire fiyatları 448.500 TL’den başlıyor. Projede konut alıcılarına firma bünyesinde 40 ay vade farksız taksit gibi ödeme planı ve seçenekleri sunuluyor.

İnci Yaka Ankara projesindeki en güncel fiyat listesi, kampanya, indirim, ödeme planı ve seçeneklerini öğrenmek için “Proje Hakkında Bilgi Alın” kısmını kullanabilirsiniz.

İnci Yaka Ankara‘nin sosyal donatıları Fitness merkezi, Sauna, Fin hamamı ve açık spor alanları, çocuk oyun alanları, gölet, bahçe içinde kamelyalar, yürüyüş ve bisiklet yolları gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

İnci Yaka Ankara lokasyon olarak 3 Yeni Mamak’ın merkezinde konumlandırılmış ve bölgenin alışveriş ve sosyal buluşma merkezleri olarak gösterilen 4 büyük AVM ile çevrelmesi dikkat çekiyor.

İnci Yaka Ankara teslim tarihi 2019 yılı olarak planlanıyor.

Reklamlar