Teknik Residence fiyatlar ve ödeme seçeneklerinde son durumu sizler için araştırdık. Tamamı 3+1 konutlardan oluşan proje, Teknik İnşaat A.Ş. tarafından İstanbul Kartal’da hayat buluyor.

İstanbul Anadolu yakasında Kartal Petroliş mahallesinde inşa edilen Teknik Residence projesi Teknik İnşaat A.Ş. imzası ile yapımına başlanan proje, kentsel dönüşüm projesi olarak inşa ediliyor. Teknik Residence projesi 3.605 metrekare alan üzerine yayılıyor.

13 katlı 3 blok halinde yükselen Teknik Residence evleri toplam 78 adet konuttan meydana geliyor. Projede 48 adet hak sahibi olduğundan yalnızca 30 konut satışa sunuldu. Bu konutlar blokların giriş katında 10, 11, 12 ve 13. katında yer alıyor.

Teknik Residence Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Teknik Residence fiyatları 800.000 Türk Lirası olarak satışa sunulurken, projede ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de bulunuyor.

Konutların yanı sıra 2 adet dükkanında bulunduğu Teknik Residence projesinde dairelerin tamamı 3 oda 1 salon şeklinde tasarlandı. Dairelerin alanları brüt 123 metrekare, net 87,33 metrekare olarak tasarlandı

Adalar ve deniz manzarasına hakim olan Teknik Residence projesi Rahmanlar Caddesi üzerinde, Çanakkale Caddesi’ne, sahile ve Atalar marmaray durağına yakın mesafede konumlanıyor.

Kartal Teknik Residence projesinde daire teslimlerinin Ağustos 2017’de yapılması planlanıyor. Projeden banka kredisi ile ya firma bünyesinde vadelendirerek daire sahibi olunabiliyor. Projedeki güncel satış bilgileri ise konutların yaklaşık  yüzde 60’lık bölümü satılmış durumda

Kartal Teknik Residence İletişim Bilgileri

Adres:Petroliş Mah. İpek Yolu Sok. No:10 34862 Kartal/İstanbul
Telefon:0216 290 42 87
Web:http://www.teknikinsaatas.com/
E-Mail: info@teknikinsaatas.com