Ziyapaşa Concept Yamaç GYG tarafından Adana Seyhan’da Yükseliyor…!

Ziyapaşa Concept projesi, Yamaç Mimarlık İnşaat Elektrik Taahhüt Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. tarafından Adana Seyha Ziyapaşa’da 3.300 metrekare arsa alanı üzerinde 2 blok olarak hayata geçiriliyor.

Ziyapaşa Concept projesinde daire fiyatları ve ödeme koşulları ile ilgili bilgilerin önümüzdeki günlerde açıklanması bekleniyor…

Projede 2 blokta 131 adet konut yer alıyor,  Ziyapaşa Concept  konut tipleri  1+1 , 2+1 , 3+1 ve 2+1 dubleks daire seçeneklerinden meydana geliyor. Ziyapaşa Concept‘te dairelerin büyüklükleri 55 metrekare ile 138 metrekare arasında değişiklik gösteriyor.

Ziyapaşa Concept’te, kapalı otopark, 7/24 güvenlik , jeneratör ve çocuklarınızın güvenle oynayabileceği çocuk oyun alanları, açık ve kapalı spor alanları ile Adana’nın en gözde ve merkezi semtinde güven ve mutluluk içinde yaşayacaksınız.

Adana’nın merkezi lokasyonlarından kabul edilen Ziyapaşa Bulvarı’na yürüyüş mesafesinde yer alan Ziyapaşa Concept projesi ulaşım açısından oldukça avantajlı. Ziyapaşa Concept projesi çok sayıda okul, hastane, seçkin mağaza ve mekanlara bir adım mesafede yer alıyor.

Çağdaş yaşam alanlarını kalite ve estetikle harmanlayan Ziyapaşa Concept projesi özel olarak tasarlanmış 2 bin 200 metrekarelik peyzaj alanına sahip. Projede dairelerin bir kısmı Adana Valiliği’ne, diğer bir kısmı ise Ziyapaşa Bulvarı’na bakıyor.

Projede 2 kata yayılan 5 bin metrekare büyüklüğündeki 139 araçlık otopark ile daire sahiplerinin park sorunu ortadan kalkacak. Ziyapaşa Concept projesi metroya 2 dakika, Atatürk Parkı, havaalanı ve hastaneye ise 5 dakika mesafede yer alıyor.

Ziyapaşa Concept İletişim Bilgileri

Adres:Mücahitler Cad. 64016 Sok. Seyhan/Adana
Telefon:0322 457 77 77
Web:http://www.yamacgyg.com/
E-Mail: bilgi@yamacgyg.com

Reklamlar