Avangart İstanbul fiyatları ödeme planları proje lokasyonu ve sosyal alanlarla ilgili bilgileri bu haberde bulabilirsiniz.

Avangart İstanbul projesi Gül Proje ve Emlak Konut GYO ortaklığı tarafından İstanbul Sarıyer Seyrantepe’de Galatasaray’ın TT Arena Stadı‘nın hemen yanındaki, 27 bin 292 metrekarelik arsa alanı üzerinde 8 blok olarak inşaa ediliyor.

Projede 750 konut ve 12 ticari birim yer alıyor. 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1 daire tiplerinden meydana gelen Avangart İstanbul‘da dairelerin büyüklükleri ile ilgili bilgilerin proje aşamasından sonra açıklanması bekleniyor.

Avangart İstanbul‘da daire fiyatları 350.500 TL’den başlangıç gösteriyor.. Projede peşin alımlarda metrekare birim fiyatı ise 7 bin 100 TL’den başlıyor. Ayrıca Avangart İstanbul‘da 60 ay sıfır vade, yüzde 5 peşin, 120 Ay %0,45, 240 ay %0,79 vade ile ev sahibi olma fırsatı da müşterilerine sunuluyor..

Avangart İstanbul‘un sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, basketbol sahası, tenis kortu, cafe, restoran, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları

Avangart İstanbul projesinin teslim tarihi Haziran 2019 olarak planlanıyor.

Fatih Sultan Mehmet Köpüsü’ne birkaç dakika mesafede ve TT Arena gibi birçok önemli yatırıma komşu olarak konumlanan ‘Avangart İstanbul’, bulunduğu lokasyona rağmen inanılmaz fiyat fırsatıyla yatırımcılara sunuluyor.

Reklamlar