Nef Bahçelievler Timur Gayrimenkul tarafından İstanbul’un Avrupa Yakası’nda hayat buluyor.

Nef Bahçelievler projesi 44.326 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. 10 blokta 1023 konuttan oluşan projede bloklar 6 ila 20 katlı olarak belirlenmmiş durumda.

Nef Bahçelievler konut tipleri arasında 1+1 , 2+1 , 3+1 , 4+1 , 5+1 daire seçenekleri bulunuyor.  Dairelerin alanları ise 40 ile 280 metrekare arasında değişiyor. Projede ayrıca 14 adet ticari ünite yer alıyor.

Nef Bahçelievler Fiyatlar ve Ödeme Planı

GYODER’in başlatmış olduğu kampanyaya göre; 240 ayda yüzde 0,75-0,85 oranında faizle kredi kullanılabiliyor. Kampanya 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak.

Nef Bahçelievler fiyatları 550 bin TL ile 2 milyon 500 bin TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Merter Meydan AVM arsası üzerine kurulan proje, metro durağının hemen önünde yer alıyor. Nef Bahçelievler’in E-5’e uzaklığı ise sadece 1 kilometre. Yarısından fazlası peyzaja ve yeşil alana ayrılmış olan projenin sadece yüzde 5’ini 1+1 daireler oluşturuyor. Nef Bahçelievler’in genelinde aileler için planlanmış 2+1 ve 3+1 daireler ağırlıkta.

Nef Bahçelievler‘nin sosyal donatıları arasında dev havuz alanları, özel tasarım sokak lambaları, saat kulesi, seramik&marangoz atölyesi, dinlenme bahçeleri yer alan Nef Bahçelievler’in sakinleri, mini sera, odun fırını, pop-up dükkanlar, çınaraltı meydan kahvesi gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Yaşam Foldhome’larla daha da zenginleşecek

Bir Nef keşfi olan ve dünyada ilk kez Nef tarafından uygulanan Foldhome konsepti, Nef Bahçelievler’de en geniş haliyle uygulanıyor. Proje sakinleri standart bir evin içine sığamayacak, sitelerin alışılmış sosyal tesislerinin kapsayamayacağı kadar farklı üniteler sunan Foldhome sisteminden, rezervasyon sistemi ile yararlanabiliyor.

Kullan-öde sistemi ile foldhome ünitesini dilediğiniz zaman evinize ekleyip dilediğinizde çıkarabiliyor, bedelini sadece kullandığınızda ödüyorsunuz. Yani evinizin içinde kullanılmayan bir alan ek bir maliyet yaratmadığı gibi, aidat ücretlerini de büyük oranda düşürüyor.

Nef Bahçelievler lokasyon olarak İstanbul’un en köklü ve beğenilen semtlerinden Bahçelievler’de bulunurken, projenin hemen önünde metro durağı bulunurken, E-5’e ve metrobüse yürüme mesafesinde olması ile de dikkat çekiyor.

Nef Bahçelievler teslim tarihi Nisan 2019 olarak planlanıyor.

Nef Bahçelievler İletişim Bilgileri

Adres :Mehmet Akif Cad. Bahçelievler/İstanbul
Telefon :444 9 633
Web :http://nefbahcelievler.com/
E-mail :info@nef.com.tr

Reklamlar