DKY İnşaat tarafından bugün resmen satışa çıkarılan DKY Sahil Kartal fiyatlar ve ödeme planları bugün netleşmiş oldu.

Rakamlarla DKY Sahil Kartal

DKY Sahil Kartal projesinin yatırım bedeli 240 milyon TL olarak açıklandı. Anadolu Yakası’nın en fazla yatırım çeken bölgesi olan Kartal’da konumlanan projenin en dikkat çeken özelliği önü kapanmaz şekilde uzanan sahil şeridi. Adalar ve Deniz manzarası bulunan proje konut alıcısına eşsiz bir manzara vadediyor.

DKY Sahil Kartal Fiyatlar ve Ödeme Seçenekleri

Bugün açıklanan proje konut alıcına en az %50  oranında kazandıracağı açıklandı. Kartal sahilinde start alan ‘DKY Sahil’ projesi 120 ay vade ve yüzde 5 peşinat imkanıyla satışta.

DKY İnşaat’ın, Kartal’ın en değerli lokasyonunda inşa edilecek ‘DKY Sahil’ 2+1.5’den 4+1.5’e kadar 10 tipten oluşuyor.

Lansmana özel 7 bin 900 liradan başlayan metrekare fiyatları ile satışa sunulan DKY Sahil’de 138 daire yer alacak. DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, “Önü hiçbir zaman kapanmayacak.

DKY Sahil, kesintisiz Prens Adaları ve Marmara Denizi manzarasıyla İstanbul’un en dikkat çekici projeleri arasında yer alacak” dedi

[su_custom_gallery source=”media: 44366″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”500″ title=”never”]

Yabancıya konut satışında kolaylık ve vergi indirimleriyle hareketli günler yaşamaya başlayan gayrimenkul sektörünün en dikkat çeken projelerinden biri olan ‘DKY Sahil’ 60 ay vade farksız veya 120 aya varan yüzde 0.45 vade farkı seçenekleriyle  lansman öncesi fırsatlarıyla satışa çıktı. İstanbul’un hızla yükselen merkezi Kartal’ın en değerli lokasyonunda başlayacak olan DKY Sahil projesi denize sıfır konumda yer alıyor.

Kesilmeyen Prens Adaları ve Marmara Denizi manzarasıyla kentin merkezinde sayfiye yeri havasında olacak DKY Sahil’de 2+1.5 daireden 4+1.5’e kadar 10 ayrı tipte 138 daire bulunuyor. 5 bin metrekare alanda yapılacak olan ve 2019 Haziran ayında tamamlanması planlanan DKY Sahil’de yeşil alanlar, çocuk oyun alanları, yürüyüş parkurları ve yüzme havuzu yer alıyor. 240 milyon lira proje bedeli olan DKY Sahil, Anadolu yakasının en prestijli projelerinden biri olacak.

[su_custom_gallery source=”media: 44365″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”500″ title=”never”]

 DKY Sahil‘de  ‘Şimdi alan yüzde 50 kazançlı çıkacak’

DKY İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Ali Dumankaya, sadece sınırlı sayıda konutun bulunduğu projeden mart sonuna kadar geçerli olacak lansman fiyatları ile ev alan müşterilerin proje tamamlandığında yüzde 50 karlı çıkacaklarını söyledi. Ali Dumankaya, “Lansmana özel avantajlı fiyatlarla satışa sunduğumuz DKY Sahil projemizden konut alanlar karlı çıkacak.

Anadolu yakasının merkezi olan Kartal’ın sahilinde yer alan projemizin önü hiçbir zaman kapanmayacak. 120 aya kadar vade ve yüzde 5 peşinatla konut sahibi olma imkanı bulunan DKY Sahil, Sabiha Gökçen Havalimanına sadece 10 dakika, Kartal metrosu ve deniz otobüsü iskelesine 5 dakika mesafede. Premium bir yaşam kalitesi sunduğumuz bu proje Kartal’a daha fazla değer katacak ve çıtayı yukarı çekecek” diye konuştu.

[su_custom_gallery source=”media: 44364″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”500″ title=”never”]

 

İletişim Bilgileri
Adres :Atalar Mah. Kartal/İstanbul
Telefon :0216 517 9 517
Web :http://dkysahil.com/
E-mail :info@dkyinsaat.com

Reklamlar