Dap Yapı Validebağ Konak Fiyatları ve ödeme seçeneklerine geçmeden önce projenin bölge analizinden bahsetmek istiyoruz. Çok talep gördüğü söylenen projeyi cazip kılan özellikleri neler bunlara kısaca bakalım

Koşuyolu Validebağ Konakları Bölge Raporu

İstanbul’un en güzel ilçelerinden olan Üsküdar Altunizade Koşuyolu’nda hayata geçirilen Validebağ Konakları adını buradaki Validebağ Korusu‘ndan alıyor. Hababam Sınıfı filminin çekildiği Adile Sultan Kasrı ile karşı karşıya bulunan Validebağ Konakları fiyatlarına bakmadan önce bölgedeki fiyat analizlerine bakalım

[su_custom_gallery source=”media: 44242″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”430″ title=”never”]

Haritadanda göreceğiniz gibi Dap Yapı‘nın şimdiye kadar geliştirdiği en değerli konut projesi diyebiliriz. Reidin bölge analizlerine baktığımızda Altunizade bölgesinde satılık konut fiyatları ortalama 650.000 Bin TL’den başlıyor.

Bu fiyatlar yeni projelerde katlanarak devam ediyor. Kiralık konut fiyatları ise 2.200 TL’den başlangıç gösteriyor. Bu fiyatlar 100 metrekarelik dairelerin ortalama fiyatları. Şimdi de Dap Yapı Validebağ Konak Fiyatlarına bakalım

Dap Yapı Validebağ Fiyatları ve Genel Özellikleri

Dap Yapı Validebağ Konak Fiyatları şuan lansman fırsatlarıyla devam ediyor. Basın toplantısında, projeye talebin oldukça fazla olduğundan bahsedilmişti. İşte Dap Yapı Validebağ Konakları için istenen fiyatlar.

Validebağ Konakları‘nda Emlak Konut GYO’nun “Güçlü Türkiye için birlik vakti” kampanyası 1 Şubat-31 Mart tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya kapsamında 20 yılda yüzde 0,79 vade farkı ve yüzde 5 peşinatla ev sahibi olmak mümkün. 10 yılda yüzde 0,45 oranında, 5 yılda ise sıfır faizle kredi kullanılabiliyor.

Dap Yapı Validebağ Konak Fiyatları 627.000 TL ile  6.353.000 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor. Projenin 31 Mart’tan sonra fiyatlarının artacağı kesin.

Validebağ Konakları Özellikleri

Dap Yapı Validebağ projesi, Dap Yapı tarafından İstanbul’un Anadolu yakasın Validebağ Korusu’nun tam karşısında bulunan 17 dönümlük Hava Subayları Lojmanları arazisinde hayata geçiriliyor. Firma bu araziyi 810 milyon lira satış geliri teklifiyle ihaleden kazanmıştı. Dap Yapı Validebağ, 5 katlı 11 bloktan oluşuyor. Projede 366 adet lüks konut bulunuyor.

Dap Yapı Validebağ’da 1+1’den 6+1’e kadar faklı tipte daireler bulunurken, çeşitli büyüklükte olan bu dairelerin içinde 650 metrekareye varan konaklarda bulunacak.

Dap Yapı Validebağ İstanbul’da, şehrin gürültüsünden, kalabalığından ve kirli havasından kaçmak isteyenler için sığınak niteliği taşıyor. Anadolu yakasının en büyük yeşil alanı Validebağ arsası, adını aldığı Koru’nun tüm nimetlerinden faydalanıyor. Koru, doğal güzelliği ve ekosistem olma özelliği ile spor, yürüyüş ve gezinti amaçlı olarak yoğun bir şekilde kullanılıyor.

Dap Yapı Validebağ lokasyon olarak Avrasya Tüneli ve Boğaziçi Köprüsü’ne direkt bağlantısıyla İstanbul’un her iki yakasına hakim bir noktada olması ile dikkat çekiyor.

Dap Yapı Validebağ teslim tarihi Şubat 2020 olarak planlanıyor.

[su_list icon=”icon: check-circle” icon_color=”#00ed19″]

Validebağ Konakları Sosyal Alanlar

  • Kapalı Otopark
  • Deniz Manzarası
  • Oyun Alanları
  • Yürüyüş Yolları
  • Kapalı Yüzme Havuzu
  • Fitness
  • 7/24 Güvenlik

[/su_list]

Validebağ Konakları İletişim Bilgileri

Adres :Altunizade Mah. Tophanelioğlu Cad. Koşuyolu-Üsküdar/İstanbul
Telefon :444 93 27
Web :http://validebagkonaklari.com/
E-mail :info@dapyapi.com.tr

Emlak Manşet

Reklamlar