Mevsim İstanbul Kağıthane Fiyatları ve ödeme planına geçmeden önce proje hakkında bazı bilgiler vermek istiyoruz. Kağıthane Mevsim İstanbul projesinden ev almak isteyenler için belirtmekte fayda var, bölge İstanbul’un en hızlı değer kazanan lokasyonları arasında. Şimdi size kısa kısa bilgi başlıklarıyla kafanızı yormadan Mevsim İstanbul projesinin özelliklerinden bahsedeğiz.

Mevsim İstanbul Kağıthane için bölge analizi

Kağıthane ilçesinde hayata geçirildiğinden bahsettiğimiz, Mevsim İstanbul’un lokasyon analizine bakalım.

[su_custom_gallery source=”media: 44230″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”430″ title=”never”]

Yukardaresimde gördüğünüz işaretli bölüm, Mevsim İstanbul evlerinin yapılacağı mahalle olan Hamidiye Mahallesi‘ni gösteriyor. Bu haberi hazırlarken Reidin analizlerinden faydalandığımızı belirtelim.

Şuan ortalama bu bölgede satılık ev fiyatları 100 metrekare için söyliyelim, 337.000 TL’den başlayıp yukarılara kadar artarak devam ediyor. Bu analizde yazdıklarımız Mevsim İstanbul projesi için geçerli değil. Şimdi size yeni yapımına başlanan lüks segment proje olan Mevsim İstanbul‘un lansman fiyatları ve özelliklerini anlatmaya çalışacağız.

Mevsim İstanbul Yapımcı Firma ve Genel Özellikler

Sarılar İnşaat tarafından hayata geçirilen proje TEM yolunda komşu aynı zaman da Belgrad Ormanlarını görebilen bir konuma sahip.

Mevsim İstanbul konut tipleri arasında 2+1 , 3+1 , 4+1  seçenekler bulunuyor. Buda gösteriyor ki proje aile konseptine göre dizayn edilmiş. Toplam 187 adet konut bulunan proje, 6.972 metrekarelik arsa üzerinde inşa ediliyor. Mevsim İstanbul metrekare seçenekleri arasında 93 metrekare ile 255 metrekarelik konutlar bulunuyor

Sarılar İnşaat Mevsim İstanbul lansman için yeni başlattığı kampanya kapsamında 60 Ay 0 Faizle ev sahibi yapıyor. Ayrıca çeşitli ödeme seçenekleri de sunulabiliyor. Mevsim İstanbul Kağıthane Fiyatları ise 502.000 TL ile  2.550.000 TL arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

Mevsim İstanbul Nerede ?

Mevsim İstanbul Lokasyon olarak başta da söylediğimiz gibi önemli noktalara oldukça yakın bir konumda bulunuyor.

Mevsim İstanbul projesi Nişantaşı Üniversitesi’ne 1,5 kilometre, Axis AVM’ye 2,5 kilometre, TEM’e 4 kilometre, 4. Levent’e 5 kilometre, Haliç Kongre Merkezi’ne 6,5 kilometre, Maslak, 15 Temmuz Şehitler Köprüsü ve Eyüp’e 7 kilometre, Beşiktaş’a 8 kilometre, Taksim’e 9 kilometre, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 23 kilometre, 3. Havalimanı’na 30 kilometre, Atatürk Havalimanı’na 32 kilometre mesafede bulunuyor.

 

Mevsim İstanbul İletişim Bilgileri

Adres :Hamidiye Mah. Alp Sokak No: 4 Kağıthane/İstanbul
Telefon :0212 294 02 03
Web :http://www.mevsimistanbul.com/
E-mail :info@mevsimistanbul.com

Emlak Manşet