Babacan Port Royal Fiyatlar ve Ödeme Planı bu haberimizde

Babacan Port Royal projesi Sefaköy’de 16.527 metrekarelik arsa üzerine kuruluyor. 4 bloktan oluşan projede 897 konut ve 43 dükkan yer alıyor.

Bloklar zemin+11 katlı olacak. Projede otel ve ticarim birimler de bulunuyor. Babacan Port Royal projesinde 1+0, 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerine yer verildi.

Babacan Port Royal Fiyatlar ve Ödeme Planı

Emlak Konut GYO öncülüğünde başlayan “Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti” adlı kampanya kapsamında yüzde 5 peşin, 60 ay 0 faiz, 120 ay yüzde 0,45, 240 ay 0,79 faizle konut sahibi olunabiliyor.

Babacan Port Royal fiyatları 258 bin TL’den başlıyor. Mart 2019’da konut teslimleri yapılması planlanan proje Yeşilköy’de yükseliyor.

Babacan Port Royal Sosyal Alanlar

Yaklaşık 10 bin m2 açık bahçe alanına sahip olan projede yürüyüş, dinlenme, eğlenme alanları ve süs havuzları dikkat çekiyor. Babacan Port Royal projesinde ayrıca bin metrekarelik kapalı alanı; fitness, sauna, kapalı yüzme havuzu, hamam, masaj odası, play station odası, sinema odası, dinlenme odası, oyun odası gibi sosyal donatı alanlarına ayrılmış durumda.

Babacan Port Royal Lokasyon

Mimari tasarımı dünyaca ünlü Portekizli Adon Mimarlık tarafından yapılan proje, CNR Fuar Merkezi, Dünya Ticaret Merkezi, Bakırköy Deniz Otobüsü, Ataköy Marina, İSTOÇ, Masko, Kuyumcukent, İkitelli Organize Sanayi Bölgesi ve Atatürk Olimpiyat Stadı gibi alanlar da yakınlığı ile önem kazanıyor.

Aynı zamanda proje alanına çok yakın konumda yer alan birçok okul, hastane, AVM ve devlet daireleri de yer alıyor. Babacan Port Royal sunduğu imkanları ve fiyat avantajı ile yatırımcılar tarafından bölgenin en karlı yatırımı olarak gösteriliyor.

Babacan Port Royal İletişim Bilgileri

Adres :Kartaltepe Mah. 1. Malazgirt Cad. No:6 Sefaköy/Küçükçekmece
Telefon :444 2 420
Web :http://www.babacanportroyal.com/
E-mail :info@babacanholding.com