For You Suite’te “Yüzde 1 peşin, 1+1 senin

Çiğli’de Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk işbirliğiyle yapımı devam eden “For You Suite” te “Yüzde 1 peşin, 1+1 senin” dönemi başladı.

Tamamı 1+1 dairelerden oluşan projeye yoğun bir ilgi olduğunu söyleyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, “Projenin yüzde 85’inin satışı tamamlandı.

Kalan yüzde 15’lik bölümde peşinatı olmayan müşterilerimize de yardımcı olabilmek için ‘Yüzde 1 peşin, 1+1 senin’ kampanyasını başlattık. 2 bin 100 lira peşinatla ev sahibi yapıyoruz. İlgilenen misafirlerimizi dairelerimiz tükenmeden satış ofisimize bekliyoruz” dedi.

325 BAĞIMSIZ BÖLÜM

Çiğli’de yaptıkları projelerle sektörde fark yaratan Katal İnşaat ve Murat Gökçekaya Kuyumculuk, yeni projeleri “For You Suite”ile İzmirlilere yatırım fırsatları sunuyor. Çiğli ilçesinde 65 metrekare ve 75 metrekarelik 325 adet 1+1 bağımsız bölümden oluşan proje, renkli ve görüntülü intercom sistemi, kapalı otopark, Ogs ile araç giriş-çıkışı, 3 tane açık yüzme havuzu, güneşlenme ve dinlenme alanları, elektrikli panjur, merkezi yangın ihbar ve uyarı sistemi, özel tasarım mutfak, ankastre mutfak seti, yerden ısıtma sistemi, banyo ve mutfaklarda 1. sınıf armatürler, ısı ve ses yalıtımlı duvarlar, modern bahçe peyzajı, Fitness Salonu ve 24 saat güvenliğiyle misafirlerine konforlu bir yaşamın kapısını aralıyor.

2 BİN 100 TL PEŞİNATLA YATIRIM FIRSATI

Katip Çelebi Üniversitesi’ne, metro istasyonuna ve hastanelere yakınlığı nedeniyle yoğun ilgi gören projenin yüzde 85’inin satışı tamamlandı. Yatırım değeri çok yüksek olan projeden peşinatı olmayan müşterilerin de faydalanabilmesi için “Yüzde 1 peşin, 1+1 senin” isimli bir kampanya başladı. Bu kampanyadan faydalanmak isteyenler sadece 2 bin 100 TL peşinat ile ev sahibi olabilme şansını yakalayacak.

For You Suite HIZLA TÜKENİYOR

Projenin 2018 Ocak ayında tamamlanıp teslim edileceğini söyleyen Katal Şirketler Grubu Satış ve Pazarlama Müdürü Tahsin Şahin, “Projemizde bir sevgi yolu oluşturduk. Burada çeşitli mağazalar ve restoranlar yer alacak, bölgedeki üniversite öğrencilerinin toplanma noktası olacak. Projenin yatırım değeri çok yüksek. Hızla tükenen bu projede kalan yüzde 15’lik bölümde peşinatı olmayan müşterilerimize de yardımcı olmak istedik. Bu nedenle ‘Yüzde 1 peşin, 1+1 senin’ diyoruz” diye konuştu.

İletişim Bilgileri

Adres :Balatçık Mah. 1671. Sok. Çiğli/İzmir
Telefon :444 61 91
Web :http://www.foryousuite.com/
E-mail :info@katalinsaat.com