Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule “Olur Olur Bal Gibi Olur” kampanyası ile Emlak Konut GYO tarafından başlatılan kampanya’ya destek oluyor.

Sur Yapı Bahçeyaka projesi, Sur Yapı tarafından İstanbul’un Avrupa yakasında Ispartakule’de 220 milyon TL yatırım bedeli hayata geçiriliyor. 21 dönüm arsa üzerinde 57.200 metrekare toplam inşaat alanına sahip Bahçeyaka, 8 bloktan oluşuyor. Projede 327 adet konut ve 10 adet ticari ünite bulunuyor.

Bahçeyaka Ispartakule’de 1+1, 2+1, 3+1 ve 4+1’den oluşan 64 farklı tipte daire bulunurken, dairelerin büyüklükleri 52 metrekare ile 443 metrekare aralığında değişiklik gösteriyor.

Bahçeyaka Ispartakule Şubat Kampanyası

Emlak Konut GYO’nun sunduğu 240 ay vade, 120 ay vade imkanının yanı sıra Sur Yapı, dileyenlere sıfır peşinat, sıfır faizle 60 ay vade farksız ödeme fırsatı da sağlıyor. Sur Yapı buna ek olarak tüm ödeme seçeneklerinde sıfır peşinat imkanı sunarak kampanyasını farklılaştırıyor.

Sur Yapı, 120 ay için 0,45 vade, 180 ay için 0,74 vade ve 240 ay için 0,79 vade seçenekleri ile peşinatsız ev sahibi yapıyor. Sur Yapı, kampanyaya ek olarak peşin ve peşin + banka kredili ödemelerde yüzde 10 + 10 indirim uyguluyor.

Sur Yapı, “Olur Olur Bal Gibi Olur” isimli konut kampanyası ile sıfır faiz, sıfır peşinat ile 60 ay vade farksız ödeme fırsatı sunuyor.

Bahçeyaka Ispartakule 1+1 Satılık Daire 318.000 TL den başlayan fiyatlarla
Bahçeyaka Ispartakule 2+1 Satılık Daire 503.000 TL den başlayan fiyatlarla
Bahçeyaka Ispartakule 3+1 Satılık Daire 794.000 TL den başlayan fiyatlarla
Bahçeyaka Ispartakule 4+1 Satılık Daire 1.014.000 TL den başlayan fiyatlarla

8.000 metrekarenin üzerinde yeşil alanı ve Küçükçekmece gölü manzarası olan Bahçeyaka’nın sosyal donatıları arasında süs havuzu, kitap okuma alanları, kahve köşesi, desenli pergola alanları,  açılır – kapanır havuz, çok amaçlı bir spor sahası, Kay kay pisti, mini futbol sahası, açık hava masa tenisi, üçlü pota basket sahası, tırmanma duvarı, voleybol sahası, yürüyüş ve bisiklet parkurları ile su kanalları ve canlı renklerden oluşan gökkuşağı meydanı gibi sosyal aktivite alanları da yer alıyor.

Sur Yapı Bahçeyaka Ispartakule lokasyon olarak Kanal İstanbul projesine komşu konumda, Avrupa Otoyolu Ispartakule gişelerinin de hemen yanı başında bulunuyor.

Yapımı hızla devam eden Ispartakule metro istasyonuna yürüme mesafesindeki proje, 26 Ağustos’ta açılışı gerçekleştirilen Kuzey Marmara Otoyolu’nun da bağlantı yollarının da yakınında yükseliyor.

Sağlık Kent, 3. Havalimanı ve Yavuz Sultan Selim Köprüsü’ne de kolayca ulaşımın sağlandığı proje,  Atatürk Havalimanı’na da çok yakın olması ile dikkat çekiyor.

Bahçeyaka projesinin teslim tarihi, Mayıs 2019 olarak planlanıyor.

İletişim Bilgileri
Adres :Ispartakule mevkii Tahtakale Mah. Ziya Gökalp Cad. Avcılar/İstanbul
Telefon :444 5 787
Web :http://ispartakule.suryapi.com.tr/
E-mail :suryapi@suryapi.com.tr