Gümüşlük Vista Sunset Evleri Bodrum’da bir başka Bodrum vadediyor !!

Derincam İnşaat tarafından, Bodrum’un İncisi Gümüşlükte huzurlu ve konforlu bir yaşam vaat eden Vista Sunset projesi inşaat sürecini tamamladı ve satışlara başlandı.

Gümüşlük Koyunbaba mevkiinde deniz ve doğa ile iç içe olan proje, 3+1 dubleks ve 1+1 flat daire seçenekleriyle Mayıs 2017 tarihinde teslim edilecek.

Dubleks daireler 1.380.000 TL, stüdyo daireler ise 675.000 TL fiyatlarla satılacak.

Son yılların yükselen değeri Gümüşlüğün en güzel bölgesinde, güneşin bile farklı battığı bu eşsiz ortamda yaşamak isteyenler için Derincam İnşaat, konforu ve doğayı birleştiren eşsiz bir ortam sunuyor.

Proje’de yok yok !!

Denize üç dakikalık mesafede bulunan proje çağımızın modern mimari ve yapı teknolojilerine uygun olarak hazırlandı. 4 bin 240 metrekarelik bir alanda kurulu proje, 8 blok, 16’sı dubleks, 8’i teras daire olarak planlandı.

Projenin 3+1 dubleks ve 1+1 flat daire seçenekleri mevcut.

Flat Dairelerde 2 adet 25+25 toplamda 50 m2 teras alanları bulunuyor. İstenirse terasların her ikisi veya bir tanesi kapatılarak oda haline getirilebiliyor.

Kompleksin içinde 24 saat güvenlik, güneşlenme terası, vitamin bar/cafe, spor salonu ve 6× 21 ölçülerinde natürel taşlarla kaplanmış havuz bulunuyor.

Manzara ile bütünleşen ”sonsuz havuzu’, özel imalat mutfakları, özel pergole dizaynı ve teras ile bahçe sulama sistemleri ile modern mimariyi doğa ile buluşturuyor..

Bunların yanı sıra su arıtma deposu, kısmi kapalı otoparkı, asansörü ve güneşlenme platformu ile Vista Sunset sakinlerinin rahat etmesi için her ayrıntıyı düşünülmüş.

”Akıllı ev teknolojisi”  ile donatılan evler,  kamera sistemiyle huzur ve güven sunuyor.

Gümüşlükte, sessiz ve bakir bir ortamda yaz ve kış yaşamak isteyenlerin karar vermeden önce mutlaka görmesi gereken bir proje olarak dikkat çekiyor.

 

Reklamlar