Dap Adam Kule Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti Kampanya Detayları bu haberimizde. Dap Yapı tarafından hayat geçirilen proje de, 1 Şubat itibarıyla kampanyasını Güçlü Türkiye İçin Birlik Vakti kampanyasına destek için yeniden şekillendirdi.

Dap Yapı imzası taşıyan Adam Kule, orijinal tasarımlı bina anlayışı ve opsiyonel mimari ayrıcalığıyla tüm ihtişamını yansıtıyor. Özgün ve benzersiz mimarisiyle uyumlu iç tasarımı kusursuzu arayanlar için tartışmasız bir seçenek olacak.

Yatırımınıza değer katan üstün özellikleri ve sunduğu eşsiz ayrıcalıklar dünyasıyla huzurun penceresini aralıyor. Yaşamınızı prestijinizle harmanlayan Adam Kule’de yepyeni bir yaşam sizleri bekliyor.

Adam Kule projesi DAP Yapı’nın daha önce hayata geçirdiği Vazo Kule projesinin hemen arkasında yer alıyor. Projedeki dairelerin bir kısmı deniz ve Adalar manzarasına sahip.

DAP Yapı tarafından hayata geçirdiği Adam Kule projesi 27 katlı tek kulede 254 bağımsız birimden oluşuyor. Home ofis, ofis ve rezidanslardan oluşan karma konseptli projenin ilk 8 katında ofis ve home ofisler yer alıyor. Tüm bağımsız bölümler 1+0 ve 1+1 tipinde. Alanları 46 ile 144 metrekare arasında değişiyor. İsteğe göre daireler birleştirilebiliyor.

Dap Adam Kule İletişim

Adres :Altayçeşme Mahallesi, Samanyolu Sokak, No:16 B Blok Maltepe / İstanbul

Telefon :0216 500 49 00 – 444 9 327

Faks :0216 500 49 98

E-Posta :info@dapyapi.com.tr

 

 

Reklamlar