Nef Bodrum Satılık Ev Fiyaları ve ödeme seçeneklerini bu haberimizde bulabilirsiniz. Timur Gayrimenkul tarafından Bodrum Yalıkavak’ta hayata geçirilen projede son durum.

Nef Bodrum Genel Özellikler

İstanbul birçok projeye imza atan Nef, İstanbul dışındaki ilk projesini Bodrum’da yaşama geçiriyor.

Muğla Bodrum Yalıkavak’ta hayata geçirilen Nef Bodrum projesi 100 bin metrekare alan üzerinde yaşama geçiriliyor. Satışlarına başlanan Nef Bodrum projesi 500 konuttan meydana geliyor.

[su_custom_gallery source=”media: 41943″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

1+1, 2+1, 3+1, 4+1 ve dubleks daire seçeneklerinin yer aldığı Nef Bodrum projesinde dairelerin büyüklükleri 88 metrekare ile 300 metrekare arasında farklılık gösteriyor.

Nef Bodrum projesinde konutların yanı sıra dünyaca ünlü bir otelinde olması planlanıyor. Projedeki konut sahipleri bu otelin hizmetlerinden faydalanabilecek.

Denize sıfır bir konumda yer alan Nef Bodrum projesinin 2 bin metrekarelik özel kumsalı ve 460 metrelik sahili bulunuyor.

[su_custom_gallery source=”media: 41944″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

Nef Bodrum Satılık Ev Fiyaları

Bodrum projesinde satışlar başlamış durumda yaz kış oturabileceğiniz proje, Bodrum’un en güzel bölgelerinden Yalıkavak’ta hayat buluyor.

Nef Bodrum Satılık ev fiyatları 300 bin euro’dan başlıyor. Kişiye özel ödeme seçenekleri bulunuyor.  Projenin sosyal imkanları arasında bir çok seçenek bulunuyor. Nef Yalıkavak Teslim tarihi Ağustos 2018  olarak planlanmış durumda

İletişim Bilgileri
Adres :Yalıkavak mevkii Bodrum/Muğla
Telefon :444 9 633
Web :http://nefbodrum.com/
E-mail :info@nef.com.tr