Belgrad Life Villa Fiyatları ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgileri bu haberde bulabilirsiniz.  Metal Yapı tarafından hayata geçirilen proje,

Belgrad Life Villa projesi 10.000 metrekarelik arazi üzerinde inşa ediliyor. 8 bloktan oluşan projede 42 konut yer alıyor. Belgrad Life projesinde alanları 150 ile 285 metrekare arasında değişen 2+1’den 5+1’e kadar farklı seçenekte daire bulunuyor.

[su_custom_gallery source=”media: 41726″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

Belgrad Life Villa Fiyatları

Belgrad Life Fiyatları ve Ödeme Planı henüz açıklanmadı. Kısa zaman sonra burada yayınlanacak.

Belgrad Life projesinde 150m2 ile 285m2 aralığında 2+1’den 5+1’e kadar farklı seçeneklerde 42 adet yaşam alanı bulunuyor.

[su_custom_gallery source=”media: 41725″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

Orman ve yeşil alanlarla çevrili, yapılaşmadan uzakta sakin bir ortama sahip proje, ormanlık bölgeye de komşu.

İdeal bir yaşam için her tür sosyal aktivite alanı, açık ve kapalı havuzları da bulunan Belgrad Life projesi, yeşil bina özellikleriyle LEED sertifikası da alacak. Projenin 20 ayda tamamlanması öngörülüyor.

[su_custom_gallery source=”media: 41724″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

Neden Belgrad Life Villa Projesi?

Kemerburgaz yerleşimi ile yanıbaşındaki ormanın kıyısında bir konut sitesi olarak tasarlanan KMB-3 projesi, temel motivasyonunu topografya ile kurduğu ilişkiden alıyor. En basit haliyle bir yamaç yerleşimi olarak nitelendirilebilecek olan proje arazinin mevcut eğiminden koşullanarak yeniden inşa edilen setlere yerleşen dörtlü sıra-ev bloklarından oluşuyor.

[su_custom_gallery source=”media: 41722″ limit=”100″ link=”lightbox” width=”800″ height=”480″ title=”never”]

Konutların kapalı, açık ve yarı açık alanları arasındaki ilişkiler, gün ışığından en makul düzeyde faydalanmaya yönelik çabanın yanısıra özel alanların mahremiyetini sürdürmeye yönelik bir dizi önlemi de beraberinde getiriyor. Böylelikle farklı kotlar arasındaki teraslanmalar, sokak seviyesindeki mahalleri örten hareketli kapaklar, evlerin biribirine bakan yüzeylerindeki doluluk-boşluk ilişkilerine dair düzenlemeler yapıların biçimlenişini de tarif ediyor

Farklı tür ve büyüklükte dupleks ve az sayıdaki simpleks daireden oluşan konutların bahçeleri ile yarı özel alanlar arasındaki seviye farkları, evlerin tamamına doğrudan ulaşımı sağlayan yer altı servislerinin ve otoparkların çatısında yeşil peyzaja elverişli kesitler olarak düzenleniyor.

Blok derinlikleri, bahçe mesafeleri ve planlamaya ilişkin çözümlemelerin temelinde yer alan orman ile görsel ilişkinin sürekliliğine ilişkin gayret, yapıların teraslarının birer peyzaj elemanı olarak el alınmasının ve salt bakılan değil aynı zamanda konutlar tarafından da özel bahçeler olarak kullanılan açık mekanlar olarak düzenmesinin de yolunu açıyor.

İletişim Bilgileri
Adres :Selanik Bulvarı Mithatpaşa Mah. Abdülhamit Han Cad. No: 19 Kemerburgaz/Eyüp
Telefon :0212 322 1 999
Web :http://www.belgradlife.com/
E-mail :info@belgradlife.com

Reklamlar