Avcılar Garden projesi 10.000 metrekarelik arsa üzerine yükseliyor. Bayburtlu İnşaat tarafından 4 blok olarak tasarlanan projede toplam 182 daire bulunuyor.

Avcılar Garden Projesinde Satışlar Başladı

Bloklar az katlı olarak inşa ediliyor. Avcılar Garden projesinde 2+1 daireler 121 ila 132 metrekare, 3+1 daireler 159 metrekare büyüklüğe sahip.

Avcılar Ambarlı’da hayata geçirilen Avcılar Garden projesi Mehmet Baydar Lisesi’nin hemen yanında bulunan Kalekim fabrikasının arsası üzerine kuruluyor. Avcılar’da inşa edilen en yeni konut projesi olan Avcılar Garden, bir yaşam projesi olarak tasarlandı. Projede sadece 2+1 ve 3+1 dairelere yer verildi. İki etapta planlanan projenin ilk etabında satışlar bir süredir devam ediyor. Avcılar Garden’da deniz manzarasına sahip daireler de bulunuyor.

Avcılar Garden projesinin sosyal donatıları arasında, 7/24 güvenlik, kameralı güvenlik, kapalı otopark, açık otopark, açık yüzme havuzu, çocuk havuzu, sosyal tesis, fitness center, spor salonu, sauna, türk hamamı, cafe, çocuk parkı, yeşil alan, yürüyüş yolları, bulunuyor

İletişim Bilgileri
Adres :Ambarlı Mah. Mezarlık Sok. Avcılar/İstanbul
Telefon :0212 854 04 41
Web :http://www.bayburtluinsaat.com.tr/
E-mail :info@bayburtluinsaat.net