Atlantik Fly Fiyat Listesi ve ödeme planlarını bu haberde bulabilirsiniz. 1+1 , 2+1 , 3+1   konut seçenekleri bulunan Atlantik Fly projesinde satışlar başlamış durumda

Atlantik Fly Fiyat Listesi ve Ödeme Planı

Atlantik Fly projesinde yeni yıla özel fırsatlar sunuluyor. Yüzde 25 peşinatla konut sahibi olunabilen projede 40 ay vade farsız taksit yapılıyor….

Atlantik Yapı tarafından Pendik’te hayata geçirilen Atlantik Fly projesi yeni yıla özel fırsatla konut sahibi yapıyor.
Yüzde 25 peşinatla ev sahibi olunabilen projede 40 ay vade farksız taksit imkanı sunuluyor.
Toplam 140 konuttan oluşan Atlantik Fly Pendik projesinde 1+1, 2+1 ve 3+1 konut seçenekleri yer alıyor. Konutların büyüklükleri 68 ile 142 metrekare arasında değişiyor.
Atlantik Fly fiyatları 2+1 dairelerde 265 bin TL’den başlıyor.

Yüzde 70’i peyzaj ve yeşil alanlara ayrılarak yatırımcılara ferah bir yaşam alanı oluşturan Atlantik Fly projesinde konut teslimlerinin ise Nisan 2019’da yapılması planlanıyor.

Anadolu yakasında ulaşım akslarına yakın bir bölgede konumlanan Atlantik Fly; Uluslararası Sabiha Gökçen Havalimanına 1,5 kilometre, D-100 Karayoluna 2 kilometre, TEM Otoyoluna 3 kilometre, Yüksek Hızlı Tren’e 2,5 kilometre, İstanbul Deniz Otobüslerine 3,5 kilometre ve Metro’ya 700 metrelik bir mesafede yer alıyor.

Ayrıca Okan Üniversitesi, Sabancı Üniversitesi gibi Türkiye’nin önde gelen yükseköğrenim kurumlarının yakınında konumlanan proje öğrenciler için de büyük avantaj sağlıyor.

 

İletişim Bilgileri
Adres :Güllübağlar Mah. Tandoğan Cad. Pendik/İstanbul
Telefon :444 76 61
Web :http://atlantikfly.com/
E-mail :info@atlantikyapi.net

Reklamlar